Titel/ naam | 4 seizoenen |
Materiaal | Linnen - metaal - Glas |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 40,5 x 40,5 cm |
Ingelijst | Achter glas |
Soort lijst | Aluminium |
Bijzonderheden | Zeer bijzondere techniek, in aquarel tinten op linnen |