Aantal | 3 |
Titel/ naam | Grootmoederstijd |
Materiaal | Hout - Olieverf |
Kunstenaar | G Guntlisbergen |
Gesigneerd | Rechtsonder |
Jaartal | Eind 19e Eeuw |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 25,5 x 25,5 cm |
Ingelijst | Ja |
Conditie | Goed, lichte beschadigingen op de lijst |