Object | Kunstdruk |
Titel/ naam | Liggende vrouw |
Materiaal | Papier (opgeplakt) |
Kunstenaar | Nico Vrielink |
Jaartal | 2e helft van de vorige eeuw |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 92x130 cm |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Houten lijst |
Conditie | Goed, lijst heeft lichte gebruikssporen |