Titel/ naam | Bloemstilleven |
Materiaal | Verf op doek |
Kunstenaar | Onbekend |
Jaartal | 1e helft van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 43,5x53,5 cm (lijst) / 30,5x41 cm (canvas) |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Houten baroklijst |
Conditie | Goed, lijst heeft enkele beschadigingen |