Object | Kunstdruk |
Titel/ naam | Opmaken in het hotel |
Materiaal | Hout / print |
Kunstenaar | Juarez Machado |
Gesigneerd | ja |
Jaartal | 1980 |
Herkomst | Portugal |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 70 x 55 cm cm |
Ingelijst | Ja |
Bijzonderheden | Juarez Machado Opmaken in het hotel Atelier in Paris betaalbare kunst 70 x 55 cm Painting / Print on hardboard Word goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace