Object | Ingelijste tekening van Bernard Keunens |
Titel/ naam | Onbekend |
Materiaal | Tekening |
Kunstenaar | Bernard Keunens |
Gesigneerd | Ja |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 52 x 67 |
Ingelijst | Professioneel ingelijst door lijstenmaker/galerie |
Soort lijst | Hout/grijs |
Bijzonderheden | Fraaie en verfijnde tekening, gemaakt door Bernard Keunens, professioneel ingelijst door lijstenmaker/galerie. Op achterzijde zit linksonder kleine watervlek. |