Aantal |
1 |
Object |
Schilderij |
Titel/ naam |
Pot bloemen |
Materiaal |
Olieverf op doek |
Kunstenaar |
Antoon van Domburg |
Gesigneerd |
Ja |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) |
50x60x4 |
Conditie |
Zeer goed |
Redelijk groot stilleven van Antoon van Duinkerken(1882-1954). Perfect in orde.
Antoon (Cornelis Antonius Adrianus) van Domburg werd op 14 juni 1882 te Schijndel geboren. Hij bezocht de Koninklijke School voor nuttige en beeldende kunsten te ’s-Hertogenbosch en behaalde daar, vooral in de jaren 1908, 1909 en 1911 opmerkelijke goede resultaten onder leiding van zijn leermeester Frans Slager.
Was vooral bekend om zijn portretkunst en stillevens.
Dorus van Oorschot was een leerling van hem in de jaren 20. |
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €9,60
De verzendkosten naar België bedragen €17,50
Aarle-Rixtel, Noord Brabant, Nederland