Object | Crucifix |
Materiaal | Opaline glas |
Jaartal | 2e helft van de 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 20,5x25,5 cm |
Ingelijst | Houten omlijsting |
Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen op het hout |