Object | Landschapschilderij |
Titel/ naam | Landschap met water en bomen |
Materiaal | Verf op doek |
Kunstenaar | Onduidelijk gesigneerd |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 1e helft van de 20e eeuw |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 58,5x69 cm (lijst) / 50x60 cm (canvas) |
Ingelijst | Ja |
Conditie | Goed, lijst heeft beschadigingen) |
Bijzonderheden | Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 36,- en € 48,- |