Titel/ naam | Szentendre |
Materiaal | Verf op paneel |
Kunstenaar | De Vries-Horvath |
Jaartal | 1975 |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 36,5x56 cm |
Ingelijst | Ja |
Conditie | Goed, lijst met gebruikssporen |