Object | Ets |
Titel/ naam | Vrije impressie |
Kunstenaar | Onbekend |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 48 x 61 cm |
Ingelijst | Achter glas |
Soort lijst | Kunststof |
Conditie | Vintage staat, kleine beschadiging |