Object | Schaal |
Titel/ naam | Miro Stijl |
Materiaal | Metaal - Geëmailleerd |
Kunstenaar | Jan Roëde |
Jaartal | Jaren'60 |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 49 x 18.5 x 3.5 cm (h x b x d) |
Bijzonderheden | Schitterende metalen, geëmailleerde schaal. Diepblauw met surrealistische rode, gele en witte figuren die qua stijl aan de Spaanse schilder Miro doen denken. De schaal is in opdracht van de A.N.M.B. (Algemene Nederlandse Metaalbewerkers Bond) gemaakt en is onderop gemerkt. Ontwerp toegeschreven aan Jan Roëde (Groningen 1914 - Den Haag 2007) Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 26,- en € 38,-