Materiaal | Olieverf op paneel |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 33x28x2 |
Conditie | Goed, onbeschadigd. |
Bijzonderheden | Replica van olieverf op een paneel multiplex. Het silhouet is geschilderd. De achtergrond is van textiel met een fijn bewerkte rand. |