Object | schilderij |
Materiaal | hout Canvas |
Kunstenaar | Irene Cafieri |
Jaartal | 1950 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 40 x 30 met lijst 45 x 55 cm |
Ingelijst | ingelijst |
Conditie | goed |
Bijzonderheden | Vintage natuur landbouwgrond en schuur olieverfschilderij op canvas door Irene Cafieri met bomen en dame ingelijste muur hangende moderne kunstwerken uit het midden van de eeuw. Word goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace