| Object | Groot schilderij |
| Titel/ naam | Boerderij aan het water |
| Materiaal | Olieverf op doek |
| Kunstenaar | Onbekend |
| Gesigneerd | Ja |
| Jaartal | Midden 20e eeuw |
| Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 100 x 110 cm |
| Ingelijst | Ja |
| Soort lijst | Hout, barok |
| Conditie | Goed, lijst heeft wat beschadigingen (zie foto's) |
| Bijzonderheden | Geschatte marktwaarde € 95,- Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 14,- en € 24,- |