Kunstdruk Patricia Huong

Frankenservice
0
Object Kunstdruk
Titel/ naam Concert Violin Instrument
Materiaal Papier
Kunstenaar Patricia Huong
Jaartal 21e eeuw
Herkomst Canada
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 74 x 93 cm
Ingelijst Met Passe Partout achter glas
Soort lijst Hout
Conditie Goed met lichte beschadigingen aan de lijst

Patricia Nguyen Minh-Huong, geboren in Vietnam in 1956, studeerde beeldende kunst naast Franse literatuur en filosofie. Sinds haar immigratie naar Canada in 1979 heeft ze een autodidactische praktijk ontwikkeld in olieverf schilderen. Ze creëert landschappen, stillevens en figuratieve composities met levendige kleurvlakken. Haar werk toont vaak androgyne figuren die zich afspelen in vrolijke muziekscènes. Patricia wordt al jaren vertegenwoordigd door Koyman Galleries in Ottawa.

Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Nijnsel, Noord Brabant, Nederland
Kavel sluit over:
Huidig bod: 0
Volgende minimumbod € 1

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!