| Object | Kunstdruk |
| Titel/ naam | Concert Violin Instrument |
| Materiaal | Papier |
| Kunstenaar | Patricia Huong |
| Jaartal | 21e eeuw |
| Herkomst | Canada |
| Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 74 x 93 cm |
| Ingelijst | Met Passe Partout achter glas |
| Soort lijst | Hout |
| Conditie | Goed met lichte beschadigingen aan de lijst |
| Bijzonderheden | Patricia Nguyen Minh-Huong, geboren in Vietnam in 1956, studeerde beeldende kunst naast Franse literatuur en filosofie. Sinds haar immigratie naar Canada in 1979 heeft ze een autodidactische praktijk ontwikkeld in olieverf schilderen. Ze creëert landschappen, stillevens en figuratieve composities met levendige kleurvlakken. Haar werk toont vaak androgyne figuren die zich afspelen in vrolijke muziekscènes. Patricia wordt al jaren vertegenwoordigd door Koyman Galleries in Ottawa. |