| Object | Zeefdruk |
| Titel/ naam | 5 Figuren |
| Materiaal | Papier |
| Kunstenaar | Alie Kruse Kolk |
| Gesigneerd | Hand gesigneerd |
| Nummer | 171/3125 |
| Jaartal | 2e Helft 20e Eeuw |
| Herkomst | Nederland |
| Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Incl. lijst 43 x43 cm |
| Ingelijst | In passe Partout achter glas |
| Soort lijst | Hout |
| Conditie | Goed |