| Object | Shona -Sculptuur |
| Titel/ naam | Abstract |
| Materiaal | Serpentine steen |
| Gesigneerd | Achterzijde |
| Jaartal | Jaren'80 |
| Herkomst | Zimbabwe |
| Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 12 x 7 x 23,5 cm |
| Conditie | Goed met lichte gebruik sporen |
| Bijzonderheden | De Shona-sculptuur staat wereldwijd bekend als een van de meest krachtige en gerespecteerde kunstvormen van Afrika De kunstvorm is diep geworteld in de cultuur van de Shona bevolking en symboliseert hun verbinding met de natuur, voorouderlijke geesten en gemeenschapswaarden. De sculpturen vertellen verhalen over familie, leven, emoties en spiritualiteit. Geschatte marktwaarde € 55,- Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 9,- en € 17,- |