Shona-Sculptuur

Frankenservice
0
Object Shona -Sculptuur
Titel/ naam Abstract
Materiaal Serpentine steen
Gesigneerd Achterzijde
Jaartal Jaren'80
Herkomst Zimbabwe
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 12 x 7 x 23,5 cm
Conditie Goed met lichte gebruik sporen

De Shona-sculptuur staat wereldwijd bekend als een van de meest krachtige en gerespecteerde kunstvormen van Afrika

De kunstvorm is diep geworteld in de cultuur van de Shona bevolking en symboliseert hun verbinding met de natuur, voorouderlijke geesten en gemeenschapswaarden. De sculpturen vertellen verhalen over familie, leven, emoties en spiritualiteit.

Geschatte marktwaarde € 55,-

Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 9,- en € 17,-

Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €9,60
De verzendkosten naar België bedragen €17,50

Nijnsel, Noord Brabant, Nederland
Kavel sluit over:
Huidig bod: 0
Volgende minimumbod € 1

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!