- Ets
- Dirk Harting (1884-1970)
- Afbeelding Staalstraat Amsterdam
- Gesigneerd door kunstenaar
- Houten lijst en passepartout
- Afm. ets H: 44 cm x B: 31 cm
- Conditie: Goed, heeft wat vochtvlekken
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: