- Ets
- Stadsgezicht
- Rothenburg ob der Tauber
- Gekleurde ets van Alma
- Gesigneerd en gedateerd 1936
- Afm. H: 34 cm x B: 46,5 cm
- Conditie: Goed, met ouderdomssporen
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: