- Anneke Witte (Den Burg, 1943) - Aquarel (Groot!)
- Gesigneerd en gedateerd 2002
- Professioneel ingelijst; mooie houten lijst
- In net dik passe-partout achter glas
- Oorspronkelijke vraagprijs €850,- (zie foto's)
- Afmetingen: ca. 70 x 90 cm (lijst)
- Conditie lijst en werk: zeer goed
- Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden
- Ter info Dit kavel is van een andere aanbieder
De verzendkosten bedragen €14,95
De verzendkosten naar België bedragen €39,95