- Willem Steelink (1856-1928)
- Olieverf op houten paneel
- Boomgaard Scherpenzeel
- Gesigneerd rechtsonder
- Houten kunstlijst
- Inclusief lijst afmeting H: 59 cm x B: 74 cm
- Doekmaat afmeting H: 38 cm x B: 54 cm
- Conditie: Goed, lijst is beschadigd
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: