- Landschap
- Verf op paneel
- Kunstenaar P. Verlijsdonk
- Gesigneerd en gedateerd '90
- Houten kunstlijst
- Afm. H: 81,5 cm x B: 101,5 cm
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: