- Litho, mooi gedetailleerd
- Titel: The Royal Mailcoach; Galway, Ireland - 1891
- In een nette schuingesneden passe-partout
- Ingelijst achter glas in een hardhouten lijst.
- Afmeting: litho 24 cm x 16 cm
- Afmeting: Inclusief lijst 39 cm x 33 cm
- Opmerking: De witte vlekjes zijn niet aanwezig op de litho, maar een glasweerspiegeling op de foto's
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50