- Zilveren armband
- Ring/ schakel
- Gemerkt niet meer leesbaar
- 2e Helft 20e eeuw
- Conditie goed met gebruikssporen
- Lengte 20 cm
- Gewicht 41 gram
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50