Zilveren armband

  • Zilveren armband
  • Ring/ schakel
  • Gemerkt niet meer leesbaar
  • 2e Helft 20e eeuw
  • Conditie goed met gebruikssporen
  • Lengte 20 cm
  • Gewicht 41 gram
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 2988
    €10

    16 februari 2020 18:25
  • Bieder 1434
    €5

    10 februari 2020 14:54

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!