- Antieke 40 delige bestek set in houten kist
- Engeland periode ca : 1900
- Gekeurd met E.P.N.S en meesterteken
- Conditie : enkele zijn gepoets / gepolijst
- Verder in gebruikte staat zie foto's
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50