- Collier met fotohanger
- Verguld
- Aan binnenzijde met glas afgewerkt
- 2e Helft 20e eeuw
- Afm: 2,8x4 cm (hanger)(bxh)
- Conditie goed met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50