- Prachtige zilveren barnsteen hanger
- Broche aan zilveren Ketting
- Afmetingen : Hanger 35 mm - Ketting 60 cm
- Betreft: Natuurlijke barnsteen / Amber
- Gekeurd met 925 en meestertekens DUR - Ketting 835
- Conditie : mooi handgemaakt sieraad in goede staat
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
De verzendkosten bedragen €5,00
De verzendkosten naar België bedragen €15,50