- Open Zilveren 925 Armband Echte Baltische barnsteen – Niet ingedrukt
- Gemaakt van geselecteerde Baltische barnsteen
- Amber is ongeveer 40 à 50 miljoen jaar oud
- Dezelfde kleuren als op de foto's
- Een prachtige ambachtsman gemaakt 925 zilveren open armband met een grote natuurlijke Baltische ambersteen. Deze Art Nouveau geïnspireerd vintage armband is versierd met mooi gedetailleerde blad ornament. Het middelpunt van deze armband is de grote ovale oranje steen van rijke honing kleur met meerdere insluitsels.
- Een uniek sieraad, een echt verzamel stuk
- Deze armband van beperkte collectie heeft een zeer mooie barnsteensteen en veel interessante blad en bloemknop motieven. Hoogwaardig Zilver 925
- Metaalzuiverheid: Sterling zilver 925 / in gestempeld
- En de zilveren keuren van de Edelsmid zie foto
- Breedte Armband 3.2 cm
- Afmeting steen met zilveren deksel: 3,0 x 2.4 cm
- Gewicht: 33,2 gram
- Bevat geen extra materialen - onderstations, lijmen, geen geperste kunststoffen, verven en dergelijke.
- Winkelwaarde 369.99
- In top conditie
- Wordt goed verpakt voor verzending met track en trace
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50