Object | Theeservies |
Materiaal | Zilver (1e gehalte - 925) |
Merk | Van Kempen en Begeer |
Type | Theepot - suikerpot en melkkan |
Keurmerk | Ja |
Jaartal | 1967 (jaarletter h) |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 20x12,5x18 (theepot) |
Gewicht | 668.4 gram |
Bijzonderheden | Keurmerken: Leeuw I (925), Minervakopje B, VKB: Van Kempen en Begeer |