Object | Dameshorloge |
Materiaal | Verguld (18K electroplated) |
Merk | Raymond Weil Geneve |
Type | Zwarte wijzerplaat met steentjes |
Jaartal | 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 21x18x0,5 (incl. kroon) / L= 19,6 cm |
Conditie | Goed, gebruikssporen, werking onbekend, batterij |