- Vintage Ketting & Hanger met Citrien steen
- Afmetingen : ketting 42 cm - Hanger 35 / 15 mm
- Gekeurd met Doublé meesterteken R&W
- Conditie : gedragen in zeer goede staat
- Voor meer info zie foto's
- Wordt goed verpakt voor verzending met track en trace
De verzendkosten bedragen €5,00
De verzendkosten naar België bedragen €15,50