Object | Vulpen |
Materiaal | Kunststof - metaal - goud |
Merk | Parker |
Type | Classic |
Keurmerk | Ja |
Jaartal | tweede helft van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | L= 13,6 cm |
Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen |
Bijzonderheden | Parker vulpen met goudkleurige accenten Gouden penpunt F Met inkt-adapter |