Object | Collier |
Materiaal | Verguld metaal |
Type | Visgraat |
Keurmerk | Ja |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | L= 43 cm / B= 7 mm |
Gewicht | 14,9 gram |
Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen |