Collier

Object Collier
Materiaal Verguld metaal
Type Visgraat
Keurmerk Ja
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) L= 43 cm / B= 7 mm
Gewicht 14,9 gram
Conditie Goed, met lichte gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 5862
    €6

    26 juni 2022 16:54
  • Bieder 5824
    €5

    26 juni 2022 15:27
  • Bieder 5862
    €4

    24 juni 2022 19:00
  • Bieder 5824
    €3

    20 juni 2022 15:25

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!