Object | Herenhorloge |
Materiaal | Staal |
Merk | Longines |
Type | Classic - Quartz |
Keurmerk | Ja, Nummer 7762067 |
Jaartal | Tweede helft van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 35 mm (inclusief kroon) |
Conditie | Werkend, met gebruikssporen, achterzijde vertoond slijtsporen |
Bijzonderheden | Plat Longines horloge (7 mm) met milanese band Swiss made Metaal aan de achterzijde is geoxideerd Foto's maken deel uit van de omschrijving |