Object | Dameshorloge |
Materiaal | Bicolor metaal |
Merk | Pulsar |
Type | VC10-X005 |
Jaartal | 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 20x2,2x0,6 |
Conditie | Goed, met gebruikssporen, slijtage, werking onbekend, batterij |