Object | Dameshorloge |
Materiaal | Goudkleurig metaal |
Merk | Prisma (Swiss made) |
Type | Prisma 69 |
Keurmerk | Ja |
Jaartal | 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 2,3x19x0,7 (incl. kroon) |
Conditie | Goed, met geringe gebruikssporen, werking onbekend, batterij |
Bijzonderheden | Klassiek Prisma dameshorloge, met een quartz uurwerk Met een Milanese (Mesh) band Foto's maken deel uit van de omschrijving