Object | Dameshorloge |
Materiaal | Goudkleurig metaal |
Merk | Pulsar |
Type | V810 - 5140 |
Jaartal | 2e helft van de 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 1,8x1,9x0,6 (incl. kroon) |
Conditie | Goed, met geringe gebruikssporen, werking onbekend, batterij |
Bijzonderheden | Klassiek Pulsar dameshorloge Chique uitstraling met veiligheidsketting Foto's maken deel uit van de omschrijving |