Peper & Zout stel

Kringloopwinkel Son / Frankenservice
Object Peper & Zout stel
Materiaal Zilver
Merk S.B&S.LD
Model Bolvormig
Gesigneerd Anker - Leeuw - L
Jaartal Jaren'70
Kleur Zilverkleur met Blauw inzet kommetje
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Ø 5 cm - Hoogte 5 cm
Gewicht Samen 46 Gram (Excl. inzet kommetje)
Conditie Goed
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 5686
    €18

    14 augustus 2022 21:03
  • Bieder 5793
    €17

    14 augustus 2022 20:24
  • Bieder 1437
    €15

    12 augustus 2022 10:46
  • Bieder 5620
    €14

    12 augustus 2022 10:46
  • Bieder 1437
    €13

    5 augustus 2022 11:13
  • Bieder 5905
    €5

    5 augustus 2022 10:21

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!