Object | Peper & Zout stel |
Materiaal | Zilver |
Merk | S.B&S.LD |
Model | Bolvormig |
Gesigneerd | Anker - Leeuw - L |
Jaartal | Jaren'70 |
Kleur | Zilverkleur met Blauw inzet kommetje |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø 5 cm - Hoogte 5 cm |
Gewicht | Samen 46 Gram (Excl. inzet kommetje) |