Object | Antieke naaldenkoker |
Materiaal | Zilver |
Model | Platte vorm |
Gesigneerd | Diverse keurmeester tekens |
Jaartal | 19e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Lengte 8,5 cm |