Zilveren Bonbonschaaltje

Kringloopwinkel Son / Frankenservice
Object Bonbon schaaltje
Materiaal Zilver - 2e Gehalte
Merk PF Maniko
Model Ovaal - Art Deco
Gesigneerd Onderzijde diverse keurmerktekens
Afkomst Nederland
Jaartal 1e Helft 20e eeuw
Kleur Zilver
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 18,5 x 10 cm
Gewicht 147 Gr
Conditie Goed

Foto's maken deel uit van de omschrijving

Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €9,60
De verzendkosten naar België bedragen €17,50

Kavel sluit over:
Huidig bod: 18
Volgende minimumbod € 19

  • Bieder 6099
    €18

    25 januari 2023 07:20
  • Bieder 2740
    €16

    24 januari 2023 22:12
  • Bieder 6099
    €15

    24 januari 2023 18:21

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!