Object | Polshorloge |
Materiaal | Verguld metaal |
Merk | Junghans |
Type | Vierkant mechanisch 17 juwels |
Keurmerk | Ja |
Jaartal | Jaren '60 van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 28x30 mm (incl. kroon) |
Conditie | Gebruikt, horloge loopt |