Object | Benzine aansteker |
Materiaal | Metaal |
Merk | Ribbon Triumph |
Type | Ribbon MFG00 |
Keurmerk | Ja |
Jaartal | Jaren '50 van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 54x8x53 mm |
Conditie | Goed met gebruikssporen |