Object | Benzine aansteker |
Materiaal | Metaal |
Merk | Rowenta |
Type | Cartouche bekleed met roggehuid |
Keurmerk | Ja |
Jaartal | 1e helft van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 36x11x38 mm |
Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen |