Object | Suikerpot met tang |
Materiaal | Verzilverd |
Merk | Sheffield EPNS |
Model | Vintage |
Gesigneerd | Ja |
Afkomst | Engeland |
Jaartal | 2e Helft 20e eeuw |
Kleur | Zilver |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Hoogte 15,5 cm |
Bijzonderheden | Vintage verzilverde suikerklontjespot met tangetje (niet origineel) Sheffield EPNS |