Object | Serveertang |
Materiaal | Verzilverd |
Model | Art Nouveau patroon |
Gesigneerd | 100 |
Kleur | Zilverkleur |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Lengte 18 cm |
Bijzonderheden | Prachtige verzilverde veelzijdige serveertang, voor het serveren van zoete deegwaren, muffins, koekjes, donuts en gebak. |