Aantal | 7 |
Object | Borrelprikkers |
Materiaal | Verzilverd - 90 |
Merk | Albert Heyn |
Model | Getorste steel met stijlappel |
Gesigneerd | Achterzijde |
Ontwerper | Schoonhoven |
Jaartal | 2e Helft 20e eeuw |
Kleur | Zilverkleur |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Lengte 9 cm |