Object | Herenhorloge |
Materiaal | Staal |
Merk | Plato |
Type | Écluse - Incabloc 17 rubis - Swiss Made |
Keurmerk | Ja |
Jaartal | Jaren '50 van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 36 mm |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |