Object | Herenhorloge |
Materiaal | Metaal - gold plated |
Merk | Certina |
Type | Mechanisch uurwerk |
Keurmerk | Ja |
Jaartal | Jaren '50 van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 36 mm (inclusief kroon) |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |