Object | Nieuwe zilveren hanger met malachiet |
Materiaal | Zilver/ malachiet |
Type | Hanger |
Keurmerk | 925 |
Jaartal | 2023 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 3 x 3 cm |
Gewicht | 12.80 gram |
Conditie | Nieuw |
Bijzonderheden | Nieuwe zilveren hanger met malachiet ingelegd in een mooie zilveren bewerkte kast Nog nooit gedragen. Lengte 2 x 2 cm en de totale lengte is 3x3 cm met hanger 3 x 4.5 cm en weegt 12 .80 gram Let op het is gekeurd en getest op de hoogste zilvergehalte 925 . Wat doet malachiet voor je? Is kramp op heffend en helpt bij menstruatieklachten. Werkt ontgiftend en stimuleert de zenuw- en hersenactiviteit (goede steen bij epilepsie). Antibacteriële werking, heelt ontstekingen, vooral van ogen en gezichtshuid. Goed bij jicht, astma en chronische aandoeningen zoals blaasontsteking. Word goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace